ОФІЦІЙНІ ПРИЗИ РЕЙТИНГ-АКЦІЇ
«АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНИ 2020»


1. Головний приз від Генерального партнера компанії «Автомеханіка» , автоматична установка заправки кондиціонерів R134a TEXA Konfort 705 R2. Призи від компанії АвтоНова-Д - офіційного імпортера Duracell Automotive і найбільшого в Україні складу автозапчастин для німецьких автомобілей.
Кожна зі станцій-переможців у 22 номінаціях конкурсу "Кращий автосервіс України 2020" отримає в подарунок* від АвтоНова-Д будь-який з автомобільних акумуляторів Duracell - на свій вибір!**

*під подарунком мається на увазі можливість придбати обраний акумулятор за спеціальною ціною 1 грн у кількості 1 шт. до 31 грудня 2020.

**будь-який з наявних на складах АвтоНова-Д в Україні на момент звернення переможця акції до 31 грудня 2020.

3. Призи від Призового партнера акції, компанії Inter Cars Ukraine - офіційного представника європейської компанії Inter Cars S.A., яка є найбільшим дистриб’ютором автомобільних запчастин у Центральній та Східній Європі.
Інструментальний візок SONIC (Нідерланди) , 6 секцій, 155 одиниць інструментів - 3 шт

4. INTERTOOL є одним з найвідоміших брендів на ринку інструменту в Україні, який починає свою історію з 1999 року. Асортимент торгівельної марки складає 4000 позицій, серед яких інструмент і обладнання для ремонтно-будівельних робіт, туризму та авторемонту.

Цього року бренд INTERTOOL виступив призовим партнером «АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНИ 2020». В якості винагороди для автосервісів, які отримають звання найкращіх, INTERTOOL підготував:

5. Призи від Офіційного партнера, компанії Bosch – провідного постачальника систем для автомобільної промисловості. Bosch Automotive Aftermarket надає своїм клієнтам повний асортимент діагностичного та ремонтного обладнання для СТО, широкий вибір запчастин – від нових деталей до рішень по ремонту – як для легкових, так і комерційних ТЗ.

Тестер акумуляторів Bosch BAT 131, для усіх стартерних акумуляторів 6 В та 12 В.

Переносний, енергонезалежний тестер має вбудоване джерело живлення, що дозволяє друкувати результати в автономному режимі та перевіряти АКБ, що глибоко розряджені. Пристрій має легке керування, забезпечує точні результати, дозволяє зберегти до 100 протоколів тестування.

Детальніше


Електролобзик Bosch PST 650, 5 шт

Детальніше
6. Призи від Офіційного партнера, компанії AZMOL British Petrochemicals - лідера виробництва і продажів змащувальної продукції в Україні.

AZMOL BP підготував для фіналістів рейтинг-акції "Автоексперт. Кращий автосервіс 2020" у номінаціях "мультибрендова СТО", "універсальна СТО на 1-4 пости", "універсальна СТО на 5 і більше постів", "спеціалізована СТО по заміні техрідин" :

I місце - ящик моторної оливи AZMOL Ultra Plus 5W-30 504.00/507.00 - повністю синтетична енергозберігаюча моторна олива з високими експлуатаційними характеристиками. Рекомендується для сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових і малих вантажних автомобілів. Спеціально розроблена для сучасних автомобілів групи VAG (VW, Audi, Skoda, Seat), оснащених двигунами Євро IV, Євро V і Євро VI, що вимагають олив з низьким вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки, сумісних з системою доочистки вихлопних газів, таких як каталітичні нейтралізатори (CAT) і фільтри сажових частинок (DPF), що забезпечує довговічність двигунів.

СХВАЛЕНО:
VW 504.00/507.00

ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ:
SAE 5W-30;
API SN / CF;
ACEA C3;
MB 229.51;
BMW LL-04;
Porsche C30


II місце - ящик моторної оливи AZMOL Leader Plus 5W-40 - синтетична всесезонна моторна олива з низьким коефіцієнтом тертя призначена для використання в високопродуктивних бензинових і дизельних двигунах (легкові автомобілі та легкі вантажівки) з прямим вприскуванням, в тому числі з турбонаддувом, без сажевих фільтрів (DPF).

СХВАЛЕНО:
MB-Approval 229.3

ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ:
SAE 5W-30;
API SN / CF;
ACEA C3;
MB 229.51;
BMW LL-04;
Porsche C30


III місце - ящик моторної оливи AZMOL Leader Plus 10W-40 - напівсинтетична всесезонна моторна олива з низьким коефіцієнтом тертя призначена для використання в високопродуктивних бензинових і дизельних двигунах (легкові автомобілі та легкі вантажівки) з прямим вприскуванням, в тому числі з турбонаддувом, без сажевих фільтрів (DPF).

Поєднання інноваційних базових олив, заснованих на технології синтезу та новітня технологія присадок - гарантує зниження витрати масла та пального, забезпечує швидке змащування двигуна у відповідності зі стандартами ACEA A3 / В4.

СХВАЛЕНО:
MB-Approval 229.3

ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ:
SAE 10W-40
API SN / CF;
ACEA А3 / B4;
Renault RN0700 / 0710;
PSA B712300;
VW 502.00 / 505.00