ОФІЦІЙНІ ПРИЗИ РЕЙТИНГ-АКЦІЇ
«АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНИ 2020»


1. Головний приз від Генерального партнера компанії «Автомеханіка» , автоматична установка заправки кондиціонерів R134a TEXA Konfort 705 R2. Призи від компанії АвтоНова-Д - офіційного імпортера Duracell Automotive і найбільшого в Україні складу автозапчастин для німецьких автомобілей.
Кожна зі станцій-переможців у 22 номінаціях конкурсу "Кращий автосервіс України 2020" отримає в подарунок* від АвтоНова-Д будь-який з автомобільних акумуляторів Duracell - на свій вибір!**

*під подарунком мається на увазі можливість придбати обраний акумулятор за спеціальною ціною 1 грн у кількості 1 шт. до 31 грудня 2020.

**будь-який з наявних на складах АвтоНова-Д в Україні на момент звернення переможця акції до 31 грудня 2020.

3. Призи від Призового партнера акції, компанії Inter Cars Ukraine - офіційного представника європейської компанії Inter Cars S.A., яка є найбільшим дистриб’ютором автомобільних запчастин у Центральній та Східній Європі.
Інструментальний візок SONIC (Нідерланди) , 6 секцій, 155 одиниць інструментів - 3 шт

4. INTERTOOL є одним з найвідоміших брендів на ринку інструменту в Україні, який починає свою історію з 1999 року. Асортимент торгівельної марки складає 4000 позицій, серед яких інструмент і обладнання для ремонтно-будівельних робіт, туризму та авторемонту.

Цього року бренд INTERTOOL виступив призовим партнером «АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНИ 2020». В якості винагороди для автосервісів, які отримають звання найкращіх, INTERTOOL підготував:

5. Приз від Офіційного партнера, компанії Bosch

Електролобзик Bosch PST 650, 5 шт