Вид послуг

Наш автосервіс вже ставав переможцем номінації «Універсальне СТО» 2016 та 2018 роках за версією ab.ua. Після перемоги в конкурсі «Краще СТО» - ми оновили обладнання на більш сучасне. Розширили наш центр кузовного ремонту та оснастили цей відділ новим, сучасним обладнанням для проведення всіх видів робіт з кузовного ремонту (фарбування, рихтування, полірування, перевірка та відновлення геометрії кузова, безфарбувальне видалення вм'ятин, підбір запчастин і багато іншого). Ми працюємо з дилерськими автомобілями, а також з європейськими та американськими модифікаціями. Маємо власні, повністю налагоджені поставки запчастин на рідкісні моделі.

Також за цей час ми створили новітній центр детейлінгу за для комплексного надання всіх видів послуг, які може потребувати автомобіль клієнта під час користування чи після проведення капітальних робіт з авто (детейлінг мийка, хімчистка, видалення складних забруднювачів з ЛФП, полірування, нанокераміка, тощо).   .

Наш персонал пройшов безліч стажувань, курсів і семінарів для підвищення кваліфікації. Створений новий алгоритм щодо поліпшення комунікації з клієнтами і поліпшення якості обслуговування автомобілів.

Щодо обладнання зони ТО, ТР: зараз в наявності більше 20 діагностичних сканерів з останніми оновленнями, для проведення діагностики автомобілів провідних автовиробників. Постійно оновлюємо інструмент для проведення ремонту автомобілів які тільки сходять з конвеєра. В минулому місяці ми провели капітальну діагностику та перевірку показників нашого електронного стенду – розвал-сходження.

Завдяки клієнтам і партнерам з кожним роком ми розширюємо наші можливості з обслуговування автомобілів різних марок.

Наш автосервіс виконує найскладніші види робіт по ремонту автомобілів. Ми не відвертаємося від проблемних автомобілів, а намагаємося розібратися в причинах несправностей та вирішити проблему клієнта.

Зона технічного ремонту виконує всі можливі роботи:

  1. Сервісні роботи: заміна мастила, шиномонтаж, заміна ременів ГРМ, планове ТО, заправка автокондиціонерів і таке інше;
  2. Відновлювальний ремонт: ремонт ходової, автоелектрики, трансмісій, ДВС, гальмівної системи та інші види робіт;
  3. Послуги з встановлення додаткового обладнання: встановлення охоронних систем, вібро / шумоізоляція, паркувальні радари, аудіо-відео системи та інше додаткове устаткування.

На нашому складі автозапчастин знайдуться запчастини для проведення швидкого і якісного ремонту більшості сучасних автомобілів. При необхідності наші партнери доставлять будь-яку автозапчастину в найкоротший термін, а власний автомобіль з водієм вирішують всі логістичні питання, якщо в постачальників виникають проблеми, або зростають терміни доставки.

В ремонті ми використовуємо тільки наші, сертифіковані запчастини, які підбирають досвідчені спеціалісти відділу запчастин. Тому ми надаємо гарантію як на роботи так і на самі запчастини. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в вашому автомобілі після ремонту.

Ціни на проведення ремонтних робіт автомобіля у нас повністю відповідають ринку послуг нашого сегменту, та забезпечують нам постійний потік клієнтів середнього та преміум класів.

Кожне звернення клієнта в наш автосервіс зберігається в електронній картці, завдяки цьому клієнт має доступ до всієї історії звернень та обслуговування авто.

Ми дбаємо про комфорт клієнта. На нашому автосервісі зручна зона очікування з кондиціонером та кавовим і снековими апаратами, є Wi-Fi зона, чисті і прибрані вбиральні.

Всі пости обслуговування і паркувальний майданчик під постійним якісним відеоспостереженням, завдяки цьому автомобіль клієнта завжди під контролем. У нашому автосервісі цілодобова охорона.

При необхідності ми надаємо евакуатор і допомогу в організації доправлення автомобіля в наш центр сервісу. Автомобілі приймаються 24 години на добу. В нас налагоджені відносини з великою кількістю автопарків евакуаційної техніки.

Наші клієнту були вдячні нам під час посиленого карантинного режиму за повне дотримання рекомендацій міністерства охорони здоров’я та створення безпечних умов як для клієнтів так і для співробітників.

Наразі ми співпрацюємо з автопарками та корпоративним сегментом ринку, а також постійно приймаємо замовлення та рекомендації від страхових компаній. Утримання постійного клієнта більш ніж 70% дає нам привід для впевненості, що Гарант-Автотехнік йде правильним шляхом.

Основні види робіт:

 Шиномонтаж

 3D Розвал-сходження

 Діагностика та ремонт ходової

 Комп'ютерна діагностика

 Ремонт МКПП і АКПП

 Автоелектрик

 Ремонт бензинових і дизельних двигунів

 Ремонт стартерів та генераторів

 Ремонт паливних систем

 Ремонт систем охолодження

 Ремонт гальмівних систем

 Предпокупочная діагностика автомобіля

 Установка додаткового обладнання

 Мийка та хімчистка

Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Ремонт турбіни
Ремонт турбины
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Автоскло
Автостекла
Гальмівна система
Тормозная система
Трансмісія
Трансмиссия
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Тюнінг
Тюнинг
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Мийка, полірування
Мойка, полировка
Електроніка
Электроника
Діагностика
Диагностика
Електрика
Электрика
Вихлопна система
Выхлопная система
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование

Фото та відео

Відгуки

Забрал сегодня автомобиль после ТО и замены ГРМ (Субару Форестер) Впечатления от сервиса отличные: подход к клиенту, качество, сроки, порядок и чистота в цеху, подход к решению нестандартных проблем. Молодцы!
Владимир:
Любимое сто. Перешли сюда после официала и не жалеем. Менеджеры приятные и компетентные, все довольно быстро всегда (то ОК 1,5 часов), запись на удобное мне время, а не по наличию свободных мест.... рекомендую!
Анна
Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.
Олег
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти