Вид послуг

Компанія «Jaguar Land Rover Одеса» - офіційний дилер автомобільних брендів Jaguar та Land Rover

 

cer_center night.jpg

 

Про дилерський центр

 

car_center.jpg

 

Єдиний концептуальний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Півдні України спроектований відповідно до нового глобального стандарту "арочного" дизайну, що дозволяє в повній мірі відчути інноваційний підхід в будівництві. У дилерському центрі представлені легендарні британські автомобілі Jaguar та Land Rover.

Прямокутна будівля загальною площею 2544 м² розташована на ділянці 0.5 га. У дизайні виставкового залу використані властиві бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі нову концепцію ARCH CI.

 

reception.JPG

 

У просторому шоу-румі представлений повний модельний ряд автомобілів Jaguar та Land Rover. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

 

car_room.JPG

 

showroom_the outside.JPG

 

showroom-1.JPG

 

showroom-2.JPG

 

showroom-3.JPG

 

drive-in_car.jpg

 

Кожен клієнт може відвідати студію персоналізації автомобілей, де продемонстровані зразки обробки салону і палітри кузовного забарвлення, а також зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.

 

sample-1.JPG

 

sample-2.JPG

 

accessories.jpg

 

Окрасою дилерського центру є комфортна зона відпочинку та баріста бар. Спокійна та затишна атмосфера, доступ до Wi-Fi, можливість насолодитися улюбленим напоєм, дозволяє провести час в автоцентрі безтурботно та приємно.

 

lounge_area.JPG

 

barista_bar.JPG

 

Із турботою про клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Передача автомобіля на обслуговування відбувається не на вулиці, а в приміщенні.

 

service_drive-in.JPG

 

На сервісі для обслуговування доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечують технічні фахівці, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

 

service-1.JPG

 

service-2.JPG

 

service-4.jpg

 

service-5.jpg

 

car_wash.JPG

 

Відвідати новий дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» і відчути новий рівень обслуговування та сервісу можливо за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

 

http://landrover.od.ua/ 

http://jaguar.od.ua/

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Адрес і телефони
Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б
380487341800
Графік работи
Пн-Пт 09:00-18:00
Сб 09:00-18:00
Нд вихідний