ПАРТНЕРИ РЕЙТИНГ-АКЦІЇ «АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС»


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Компанія Автомеханіка є офіційним імпортером кращих світових виробниківобладнання та надійним постачальником у більшості кращих і найсучасніших авторизованих і незалежних СТО в Україна.

Секрет успіху компанії полягає в тому, що всі клієнти компанії знають толк в якості обладнання, що поставляється, цінують сервіс і турботу, яку отримують від Автомеханіка. В основі політики компанії лежить принцип орієнтації на клієнта, прагнення зрозуміти і забезпечити його потреби.

В арсеналі компанії Автомеханіка - найкращі світові бренди. Автомеханіка працює з виробниками обладнання з США і Європи, які є безперечними лідерами в своїх галузях: Rotary (США), Hofmann, MAHA, Hazet, Snap-on tools (США), Dura, Samoa, Fini, TEXA. Не буде зайвим згадати про те, що всі ці виробники обладнання омологовані провідними автовиробниками.

Автомеханіка - єдина компанія в Україні з власним відділом проектування розміщення обладнання на СТО відповідно до норм законодавства та охорони праці.

Автомеханік пропонує не просто найкраще обладнання, Автомеханіка пропонує готові рішення для всіх сервісів.

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Сьогодні AZMOL BP - лідер виробництва і продажів змащувальної продукції в Україні. Компанія впевнено охоплює поставками своєї продукції весь світ. Величезний потенціал українського підприємства допоміг реалізувати британський інвестор Террі Дікен - визнаний світовий експерт в області мастильних матеріалів.

Інноваційні технології, сучасне обладнання і висококласна європейська сировина - три кити, на яких збудовано AZMOL BP. Саме завдяки цим складовим компанія очолила список лідерів галузі в Україні і успішно конкурує із закордонними брендами.

Вся продукція AZMOL BP розробляється під керівництвом і за участю британських технологів з урахуванням жорстких норм і вимог до сучасних моторних олив і мастильних матеріалів. Сьогодні у компанії вже 9 допусків, що підтверджує визнання гігантами галузі.

Контроль якості продукції проводиться на кожному етапі виробництва в сучасній унікальній лабораторії, аналогів якій немає в Україні. Саме завдяки цьому ми можемо пропонувати українським споживачам змащувальну продукцію Premium-класу за доступною ціною.

AZMOL BP - експерт у світі олив, і це звання компанія здобула завдяки схвальним відгукам наших клієнтів та партнерів, які, скориставшись продукцією AZMOL одного разу, віддають їй перевагу назавжди.

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Група компаній Bosch Group є одним із провідних постачальників систем для автомобільної промисловості. Відділ Automotive Automarket (АА) займається постачанням автомобільних запчастин, гаражного й діагностичного обладнання Bosch.

Товарний асортимент автозапчастин компанії включає:

 • Склоочисники
 • АКБ
 • Світлотехніку
 • Фільтри
 • Свічки
 • Гальмівні системи
 • Ремені
 • Стартери-генератори
 • Системи бензинового і дизельного впорскування
 • Системи кермового управління та інші компоненти як для легкового, так і для комерційного транспорту.

Підрозділ гаражного та діагностичного обладнання пропонує повний спектр професійного устаткування Bosch для СТО:

 • Системні сканери
 • Мотор-тестери та газоаналізатори
 • Дизельні стенди
 • Шиномонтажні та балансувальні верстати
 • Автомобільні підіймачі, установки для обслуговування кондиціонерів та ін.

Напрямок автосервісних концепцій представляє в регіоні мережу сертифікованих станцій техобслуговування Bosch. В регіоні мережа представлена 3-ма концепціями:

 • Найбільшою у світі мережею незалежних СТО Бош Авто Сервіс
 • Спеціалізованими майстернями по ремонту дизельної паливної апаратури Бош Дизель Центр / Бош Дизель Сервіс
 • а також це партнерські станції Бош Модуль з обслуговування гальмівних систем і систем бензинового впорскування палива.

Навчальний центр компанії пропонує повну програму навчання з діагностики і ремонту автомобілів та їх компонентів. Тренінги призначені для фахівців автосервісу з різним рівнем підготовки, а також користувачів гаражного і діагностичного обладнання Bosch.

Програма Bosch для ринку післяпродажного обслуговування автомобілів – це «рішення з одних рук», яке поєднує в собі запчастини та обладнання, інформацію і навчання, а також весь спектр сервісних послуг і програм підтримки.

Детальна інформація на сайті: bosch.ua
Слідкуйте за нами на сторінці: facebook.com/BoschUA
Записатися на навчання можна тут

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

АВТОНОВА-Д - НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ СКЛАД ЗАПЧАСТИН ДЛЯ НІМЕЦЬКИХ АВТОМОБІЛЕЙ.

Оригінальні запчастини й аналоги, більше 50 брендів і понад 52 000 артикулів на 6600 м2 складах у 20 філіях АвтоНова-Д по Україні: запчастини від болта та гайки до кузовних деталей, унікальні деталі AND parts, які не мають аналогів серед Aftermarket, запчастини на класичні автомобілі.

Власний автопарк доставки, безкоштовне переміщення між складами та інші зручності, які можна обрати в індивідуальних програмах співпраці АвтоНова-Д з СТО.

Заходьте на сайт Autonovad.ua, як це роблять клієнти АвтоНова-Д майже 2 мільйони разів на рік.

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

Inter Cars Ukraine є офіційним представником європейської компанії Inter Cars S.A. -- найбільшого дистриб’ютора автомобільних запчастин у Центральній та Східній Європі.

Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним із лідерів у дистрибуції автозапчастин в Україні. Розширюючи мережу філій (на сьогодні 39 по всій території України), ми намагаємося бути ближчими до нашого ключового партнера — автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс і технічну підтримку на найвищому рівні.

Асортимент компанії Inter Cars Ukraine налічує понад 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань продукції провідних виробників. Крім цього, наші клієнти мають можливість замовити необхідні їм запчастини з Центрального складу в Польщі та отримати їх протягом 3-5 днів.

Обираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, ви отримуєте:

 • доступ до найбільшого асортименту запчастин;
 • найвищий рівень сервісу виконання замовлень;
 • своєчасну логістику;
 • онлайн-доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;
 • маркетингову підтримку;
 • навчання персоналу;
 • гарантійну, технічну та консультативну підтримку.

Офіційний сайт компанії: https://intercars.com.ua

ІНФОЛІНІЯ 0800402020

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

INTERTOOL є одним з найвідоміших брендів на ринку інструменту в Україні, який починає свою історію з 1999 року. Асортимент ТМ INTERTOOL складає 4000 позицій, серед яких інструмент і обладнання для ремонтно-будівельних робіт, туризму та авторемонту.

Набори інструментів INTERTOOL другий рік поспіль відзначаються Українською Народною Премією, що підтверджує безперечну якість та популярність серед сучасних автомобілістів. А за підсумками минулого року торгівельна марка INTERTOOL отримала загальне всеукраїнське визнання — Вибір споживача 2019. Це офіційне підтвердження першості у своїй галузі, що базується на затребуваності інструмента серед українців та численних позитивних відгуках.

Багато років поспіль інструментом бренду користуються СТО, виробничі підприємства, дизайнери, автомобілісти, будівельники, дачники та усі, кому потрібен якісний інструмент для повсякденних робіт. INTERTOOL допомагає втілити в життя свої ідеї і проекти, розвинути свої навички та творчі здібності.

Місія INTERTOOL: "Инструмент в каждый дом", що підтверджує широкій вибір та гнучка цінова політика. Товари бренду представлені на офіційному сайті intertool.ua, а також на торгівельних майданчиках, авторинках, офіційних партнерських магазинах та онлайн-порталах.

Офіцйний сайт: https://ua.intertool.ua

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

Британський бренд Gazer займається розробкою високотехнологічного обладнання для автомобілів, а також випускає власну лінійку розумних телевізорів.

Gazer є лідером за широтою асортименту і виробництва автомагнітол в Східній Європі. Крім того, в асортиментi бренду є системи кругового огляду і відеоспостереження, камери заднього виду і дзеркала з вбудованими дисплеями, парктроніки.

За даними німецького інституту досліджень GFK компанія протягом п'яти років утримує 4 місце в Україні в категорії автомобільних відеореєстраторів. А офіційні імпортери Audi, Volkswagen, Peugeout, Citroen, Honda, Hyundai зробили Gazer своїм авторизованим постачальником додаткового електронного обладнання.

ПАЛИВНИЙ ПАРТНЕР

Група компаній Glusco – це роздрібний продаж якісного пального, великий і дрібний гурт, а також продаж авіапального. Роздрібна реалізація пального та супутніх товарів здійснюється через мережу автозаправних комплексів Glusco. На сьогодні мережа налічує 102 автозаправних комплексів, а також 1 водну АЗС в десяти регіонах України.

В мережі АЗК Glusco реалізується високоякісне фірмове пальне MAXX, а також споживчі і супутні товари в магазинах при АЗК. Для клієнтів діє програма лояльності GLUSCO CLUB.

Мережа працює в місті Києві та Київській області, також в Херсонській, Полтавській, Миколаївській, Львівській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Волинській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Наразі в мережі Glusco активно проходить ребрендинг автозаправних комплексів, для того, щоб стати максимально комфортними та сучасними для споживача.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

АВТОРАДІО - Автомобільне радіо №1.

Авторадіо - це надійний друг для своїх слухачів. Це зона повсякденного комфорту з різноманітною корисною перевіреною інформацією і «перевіреною», «успішною» музикою з простими ритмами. Це ідеальний плейлист і кращий попутник протягом усього дня. Ми разом із слухачем, де б він не знаходився: на роботі, в машині або на відпочинку.

Тільки на Авторадіо звучить найоперативніша і точна інформація про дорожні затори на дорогах столиці, якій довіряють мільйони лояльних слухачів.

Це єдина радіостанція в Україні, яка має власні види сервісних послуг - цілодобова служба допомоги на дорозі АВТОРАДІО ASSISTANCE.

Відповідно до проведених соц. опитувань, «АВТОРАДІО» - це найбільш впізнаваний бренд серед інших радіостанцій.

Дата народження: квітень 2004 року

Основа музичного формату: Adult Contemporary - кращі зарубіжні / вітчизняні хіти

Позиціонування: Автомобільне радіо №1

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Autobooking.com - сервіс пошуку і онлайн-запису на автосервіс. Це 30 000 потенційних клієнтів вашого автосервісу щомісяця.

Чому з Autobooking.com добре?

      1) Ніяких витрат на розробку сайту! У СТО з'являється cвій мaлeньĸий caйт - сторінка aвтocepвіcу з описом, переліком послуг, цінами, фото і можливістю записатися на станцію онлайн.
      2) Реклама 24/7 Autobooking.com займається oнлaйн-просуванням aвтocepвіcів, які розміщені на сайті.
      3) Онлайн-запис. Автовласники записуються на СТО онлайн в будь-який зручний час. Це підвищує лояльність до станції. Яĸ це працює: автовласник заходить нa caйт, вибирає aвтocepвіc і записується зa декілька ĸліĸів. Автосервіс отримує повідомлення про нового клієнта.
      4) Система обліку клієнтів. СТО отримує дocтyп до "Moнітopy зaпиcів" - cпeціaльного інcтpyмeнту для обліку клієнтів (відно, який ĸлієнт з якою проблемою нa який пocт і нa коли зaпиcaвcя, блoĸнoт мoжна викидати).
      5) Система email- і sms-повідомлень. У Autobooking.com є cиcтeмa еmаіl- і ѕmѕ-повідомлень для працівників автосервісів і aвтoвлaсників, щоб ніхтo нічогo нe забув.
      6) Кол-центр 24/7.

У Autobooking.com свій кол-центр. Teпep нe бyдe cитyaцій, ĸoли ви втратили клієнта, тому що не встигли взяти трубку або не змогли вчасно перетелефонувати через сильну завантаженість співробітників. Менеджери зроблять все за вас.

Розмістити свою СТО на Autobooking.com можна тут: https://autobooking.com/ru-ua/for-owners. Сервіс вже працює в Україні, Польщі, Німеччині та Нідерландах.