ПАРТНЕРИ РЕЙТИНГ-АКЦІЇ «АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС»


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Компанія Автомеханіка є офіційним імпортером кращих світових виробниківобладнання та надійним постачальником у більшості кращих і найсучасніших авторизованих і незалежних СТО в Україна.

Секрет успіху компанії полягає в тому, що всі клієнти компанії знають толк в якості обладнання, що поставляється, цінують сервіс і турботу, яку отримують від Автомеханіка. В основі політики компанії лежить принцип орієнтації на клієнта, прагнення зрозуміти і забезпечити його потреби.

В арсеналі компанії Автомеханіка - найкращі світові бренди. Автомеханіка працює з виробниками обладнання з США і Європи, які є безперечними лідерами в своїх галузях: Rotary (США), Hofmann, MAHA, Hazet, Snap-on tools (США), Dura, Samoa, Fini, TEXA. Не буде зайвим згадати про те, що всі ці виробники обладнання омологовані провідними автовиробниками.

Автомеханіка - єдина компанія в Україні з власним відділом проектування розміщення обладнання на СТО відповідно до норм законодавства та охорони праці.

Автомеханік пропонує не просто найкраще обладнання, Автомеханіка пропонує готові рішення для всіх сервісів.

ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР

Autobooking.com - сервіс пошуку і онлайн-запису на автосервіс. Це 30 000 потенційних клієнтів вашого автосервісу щомісяця.

Чому з Autobooking.com добре?

      1) Ніяких витрат на розробку сайту! У СТО з'являється cвій мaлeньĸий caйт - сторінка aвтocepвіcу з описом, переліком послуг, цінами, фото і можливістю записатися на станцію онлайн.
      2) Реклама 24/7 Autobooking.com займається oнлaйн-просуванням aвтocepвіcів, які розміщені на сайті.
      3) Онлайн-запис. Автовласники записуються на СТО онлайн в будь-який зручний час. Це підвищує лояльність до станції. Яĸ це працює: автовласник заходить нa caйт, вибирає aвтocepвіc і записується зa декілька ĸліĸів. Автосервіс отримує повідомлення про нового клієнта.
      4) Система обліку клієнтів. СТО отримує дocтyп до "Moнітopy зaпиcів" - cпeціaльного інcтpyмeнту для обліку клієнтів (відно, який ĸлієнт з якою проблемою нa який пocт і нa коли зaпиcaвcя, блoĸнoт мoжна викидати).
      5) Система email- і sms-повідомлень. У Autobooking.com є cиcтeмa еmаіl- і ѕmѕ-повідомлень для працівників автосервісів і aвтoвлaсників, щоб ніхтo нічогo нe забув.
      6) Кол-центр 24/7.

У Autobooking.com свій кол-центр. Teпep нe бyдe cитyaцій, ĸoли ви втратили клієнта, тому що не встигли взяти трубку або не змогли вчасно перетелефонувати через сильну завантаженість співробітників. Менеджери зроблять все за вас.

Розмістити свою СТО на Autobooking.com можна тут: https://autobooking.com/ru-ua/for-owners. Сервіс вже працює в Україні, Польщі, Німеччині та Нідерландах.

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Сьогодні AZMOL BP - лідер виробництва і продажів змащувальної продукції в Україні. Компанія впевнено охоплює поставками своєї продукції весь світ. Величезний потенціал українського підприємства допоміг реалізувати британський інвестор Террі Дікен - визнаний світовий експерт в області мастильних матеріалів.

Інноваційні технології, сучасне обладнання і висококласна європейська сировина - три кити, на яких збудовано AZMOL BP. Саме завдяки цим складовим компанія очолила список лідерів галузі в Україні і успішно конкурує із закордонними брендами.

Вся продукція AZMOL BP розробляється під керівництвом і за участю британських технологів з урахуванням жорстких норм і вимог до сучасних моторних олив і мастильних матеріалів. Сьогодні у компанії вже 9 допусків, що підтверджує визнання гігантами галузі.

Контроль якості продукції проводиться на кожному етапі виробництва в сучасній унікальній лабораторії, аналогів якій немає в Україні. Саме завдяки цьому ми можемо пропонувати українським споживачам змащувальну продукцію Premium-класу за доступною ціною.

AZMOL BP - експерт у світі олив, і це звання компанія здобула завдяки схвальним відгукам наших клієнтів та партнерів, які, скориставшись продукцією AZMOL одного разу, віддають їй перевагу назавжди.

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

АВТОНОВА-Д - НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ СКЛАД ЗАПЧАСТИН ДЛЯ НІМЕЦЬКИХ АВТОМОБІЛЕЙ.

Оригінальні запчастини й аналоги, більше 50 брендів і понад 52 000 артикулів на 6600 м2 складах у 20 філіях АвтоНова-Д по Україні: запчастини від болта та гайки до кузовних деталей, унікальні деталі AND parts, які не мають аналогів серед Aftermarket, запчастини на класичні автомобілі.

Власний автопарк доставки, безкоштовне переміщення між складами та інші зручності, які можна обрати в індивідуальних програмах співпраці АвтоНова-Д з СТО.

Заходьте на сайт Autonovad.ua, як це роблять клієнти АвтоНова-Д майже 2 мільйони разів на рік.

ПРИЗОВИЙ ПАРТНЕР

Inter Cars Ukraine є офіційним представником європейської компанії Inter Cars S.A. -- найбільшого дистриб’ютора автомобільних запчастин у Центральній та Східній Європі.

Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним із лідерів у дистрибуції автозапчастин в Україні. Розширюючи мережу філій (на сьогодні 39 по всій території України), ми намагаємося бути ближчими до нашого ключового партнера — автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс і технічну підтримку на найвищому рівні.

Асортимент компанії Inter Cars Ukraine налічує понад 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань продукції провідних виробників. Крім цього, наші клієнти мають можливість замовити необхідні їм запчастини з Центрального складу в Польщі та отримати їх протягом 3-5 днів.

Обираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, ви отримуєте:

  • доступ до найбільшого асортименту запчастин;
  • найвищий рівень сервісу виконання замовлень;
  • своєчасну логістику;
  • онлайн-доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;
  • маркетингову підтримку;
  • навчання персоналу;
  • гарантійну, технічну та консультативну підтримку.

Офіційний сайт компанії: https://intercars.com.ua

ІНФОЛІНІЯ 0800402020