Вид послуг

 

РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК В КИЄВІ. ШВИДКО, ВИГІДНО, ЯКІСНО. РЕЙКА РУЛЬОВА У ПРОДАЖУ. РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК КИЇВ

Наша компанія здійснює ремонт рульових рейок різних марок авто. Ми займаємося установкою, зняттям і заміною рейок.

Ремонт рейок з їх повної ревізією проводиться на спеціально створеному ділянці. Перед тим як буде проведено ремонт рульових рейок дана деталь піддається повній дефектовке з ретельною ревізією стану всіх комплектуючих. При цьому діагностика, заміна і ремонт рульових рейок виконує автосервіс в процесі ремонту автомобілів з дотриманням всіх технологічних аспектів.

Рульова рейка являє собою механізм, що перерозподіляє імпульс від рульової колонки до коліс. Саме рульова рейка відповідає за реакцію керованих коліс на рухи водія. Існує безліч причин для ремонту рейок, і найпоширенішими серед них є текти рульової рейки, текти сальників, корозія штока, люфт рульової рейки, туге управління і сторонній стукіт з віддачею в рульове колесо.

Про необхідність ремонту свідчать поява масла під автомобілем, утруднене рульове управління інші підозрілі явища. Кожна несправність тягне за собою ремонт різного ступеня складності. Наприклад, ремонт рульових рейок може зводитися до заміни сальників і шліфовці піддається корозії валу або вимагати повного розбирання конструкції з наступною заміною зношуються деталей кермової рейки і її регулюванням.

Щоб уникнути серйозного і дорогого ремонту слід систематично проводити діагностику рульової рейки. Діагностика показує працездатність рейки, відповідність параметрам виробника, справність запчастин і ступінь їх зносу. Таким чином, в результаті діагностики стає очевидним, потрібно чи ремонт рейок. У більшості випадків своєчасно проведена діагностика захищає від істотних витрат.

Досвід наших майстрів дозволяє впевнено виявляти найменші несправності, визначати знос деталей і усувати значні поломки. В процесі ремонту ми не тільки виправляємо недоліки, але також виконуємо очищення деталей від забруднень, видалення корозії, перевірку вала, заміну ущільнювачів і ненадійних деталей. Ремонт задіє тільки оригінальні або високоякісні аналогові запасні частини.

Таким чином, в нашому сервісному центрі ремонт являє собою комплексну послугу, результатом якої стає готовність рульової рейки до довгої і надійної експлуатації. Крім комплексного підходу і неперевершеного якості серед достоїнств ремонту рульових рейок від нашої компанії можна сміливо назвати оперативність.

Ми здійснюємо ремонт рульових рейок і ремонт насоса гур всіх марок автомобілів за вашим бажанням ми можемо перевірити насос гур, шланги гур, провести зняття, заміну або установку рульової рейки на Вашому автомобілі.

Не випробовуйте долю, користуйтеся послугами професіоналів!

Від того як працює рульова рейка і насос гур залежить не тільки Ваше життя!

Компанія здійснює діагностику рульових механізмів. Компанія має можливість купувати несправні кермові рейки за бажанням клієнта.

Діагностика
Диагностика
Вихлопна система
Выхлопная система
Гальмівна система
Тормозная система
Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Допомога в дорозі
Помощь в дороге
Трансмісія
Трансмиссия
Електрика
Электрика
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

Муж поменял много автосервисов, но сейчас верен "Аполону". Цена-качество говорит за себя. Сейчас редко ездит в сервис, потому что делают хорошо и надолго. Советую
Надежда
Очень доволен работой и мастерским подходом к обслуживание. На счет цен очень умеренные . Сразу понял , что ребята сделают все в короткий строк . Также, очень приятный в общении персонал, которые еще и предлагают скидки . Был так же приятно удивлен, качеством произведенного обслуживания. До них, обращался на многие СТО,не могли найти и устранить причину стука . Ребята все быстро сделали , всем советую это СТО!
Earning Networker
Посоветовали хорошие знакомые, решил доверится. И не пожалел. Ребята провели диагностику авто перед покупкой (были сомнения по авто) ребята дали профессиональный и честный ответ на все мои вопросы по авто. После покупки оставил на неделю машину (в связи с заграничной поездкой), предварительно оговорив фронт работ по авто и границы стоимости работ и запчастей. Поменяли ролики, ремни, патрубки, жидкости, фильтры - на мой v6 так просто не доберешься - разобрали (и успешно собрали)) всю морду. Все в срок, бюджет не превышен, а некоторые позиции вышли дешевле. Приятно удивила своевременная и четкая обратная связь, неожиданным и приятным бонусом был для меня фотоотчет на Viber о ходе работ (Анатолий - привет!). Работой доволен, планирую и дальше тут обслуживаться. Могу спокойно советовать. Тут Вы кроме профессионального подхода к Вашему авто получите дельный совет от специалистов и вежливое общение (все без рекламы, честный отзыв)
Вячеслав Турок
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: 10:00-18:00
Соцмережі