Вид послуг

TurboSTO - перша національна мережа СТО по ремонту турбін і ПНВТ.

Щоб зробити ремонт турбін доступнішим ми відкрили філії в містах: Київ, Одеса, Харків, Львів. Всі наші СТО оснащені новітнім обладнанням і використовують інноваційні підходи в діагностиці та регенерації турбін.

Наша місія - Зробити процес відновлення турбіни максимально швидким та доступним для автовласників. Забезпечити бездоганну якість і довгостроковість результату ремонту.

Здійснюємо ремонт будь-якої складності:

 - Турбін

- Актуаторів

- ПНВТ

- Форсунок

- Стартерів

 - Генераторів

 

Переваги Турбосто:

- Безкоштовна діагностика

 швидко визначаємо причину поломки, використовуючи новітні стенди, комп'ютери, тестери.

- Офіційна гарантія 3 роки

 гарантія на наш ремонт довше ніж на нову турбіну, пробіг не враховуємо.

- Все в одному місці

 виконуємо будь-які роботи по турбінам: зняття, діагностика, ремонт та установка. Є свій склад запчастин, нових та відновлених турбін.

- Терміновий ремонт

всього за 6 годин відновлюємо турбіни. Потрібно швидше - ми готові зробити неможливе!

- Доступні ціни

 вибір деталей в різних цінових категоріях, дозволить вам самим визначити вартість ремонту турбіни.

- Індивідуальний підхід

детально інформуємо про причини поломки та особливості ремонту вашої турбіни. Контролюємо ремонт і відповідаємо на питання на всіх етапах.

- Зона очікування з wi-fi і безкоштовною кавою

поки ми займаємося ремонтом автомобіля, Ви можете присісти в комфортній обстановці, випити чашку кави та зайнятися своїми справами.

Приїжджайте, ми завжди Вам раді!

Ремонт турбіни
Ремонт турбины
Електрика
Электрика
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

Приметил, что дымит турбина. Машина у меня Ауди А3. Покатался по городу, поузнавал об условиях ремонта, здесь наиболее все справедливо. После проверки, мастера узрели микротрещины на корпусе, и потрепался еще и вал на турбокомпрессоре. Думал ремонт займет много времени. На следующее утро позвонили и предложили забрать машину. Я довольный, сразу примчал. Пока, что езжу все нормально. И по деньгам не накручивали, заплатил, сколько предварительно обговаривали.
Анатолий Стеценко
Механик Юра лучший в Киеве по турбинам. Спасибо за битурбо для Вольво. Всё сделали на 5, плюс выточили сами штуцер, который хрен где найдешь и не взяли за него денег, потому что сдали работу на день позже. Я был не прав, когда возмущался по этому поводу. Такой подход заслуживает уважения. Дайте Юре премию!
Кирилл Михно
Положительные: Профессионализм Мы(СП ООО Автомобильный Дом Украина-Мерседес Бенц) хотим публично по благодарить компанию "турбосто" за Немецкую точность в своей роботе, мы впервые встречаем профессионалов, такого Высокого уровня. Отдельно приносим свою благодарность Владислав Пустовой, за хороший сервис, коммуникацию. теперь если ремонт турбин то только Турбосто!
Mercedes Benz
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Сб: 08:30 - 19:00